جستجو در بایگانی
برای جستجو در عنوان حداقل ۴ حرف وارد کنید.
//

_____.

//

_____.

_

_

_

 
 
more_vert کتاب 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت - جلد دوم

ادامه مطلب

closeکتاب 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت - جلد دوم

در جلد اول کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت به بررسی رمزهای موفقیت 9 فرد تاثیرگذار حوزه آی‌تی پرداختیم که با استقبال وسیع مخاطبان همراه شد. از این رو بر آن شدیم تا جلد دوم این کتاب را به بررسی اسرار موفقیت ۹ فرد موفق در حوزه‌های مختلف از جمله سینما، ورزش، تجارت و آی‌تی اختصاص دهیم. موفقیت چشمه آب حیاتی است که بشر از دیرباز به‌دنبال آن بوده است. در این راه کار کرده، تلاش کرده، دویده و سختی‌ها کشیده است. اما چرا بعضی‌ها موفق می‌شوند و بعضی‌ها نه؟ بهترین پاسخ برای این سوال، مطالعه زندگی و رموز موفقیت افراد موفق از زبان خودشان است. امیدواریم که رمزهای این کتاب را در صندوقچه اسرار زندگی خود جای دهید. شاید روزی 10 رمز موفقیت شما در چنین کتابی منتشر شود. در بخشی از 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت می‌خوانیم: مسی رکورد ثبت می‌کند، چون بازی می‌کند. شما بدون شرکت کردن در موقعیتی که در آن امکان رکورد زدن وجود دارد، نمی‌توانید از خودتان رکوردی برجای بگذارید. برای رکورد زدن هم باید واجد شرایط بود، رهبر یک تیم باید واجد شرایط باشد. رهبری تیم تجاری به مهارت‌های مختلف نیاز دارد و داشتن صفاتی همچون، شجاعت، استواری و قدرت. اما تمام آنچه که برای واجد شرایط بودن لازم است، در میدان ماندن است. مسی شرایط بازی کردن در مسابقات را دارد. فهرست مطالب مقدمه10 رمز موفقیت از زبان بزرگ‌ترین مرد خودروساز دنیا!10 رمز موفقیت از زبان بنیان‌گذار شرکت نایک!10 رمز موفقیت از زبان ثروتمندترین مرد آسیا10 رمز موفقیت از زبان بنیانگذار میلیاردر شرکت دِل10 رمز موفقیت کارآفرینان از زبان تام هنکس10 رمز موفقیت از زبان لیونل مسی!10 رمز موفقیت از زبان بنیانگذار شرکت اوبر10 رمز موفقیت از زبان بنیان‌گذار اینستاگرام10 رمز موفقیت از زبان مدیرعامل کنونی مایکروسافت!

more_vert کتاب 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

ادامه مطلب

closeکتاب 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

این کتاب درس‌هایی است که ده نفر از بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیای معاصر به ما داده‌اند. البته ذکر این نکته ضروری است که یکی از این ده نفر، یعنی پیتر دراکر، کارآفرین و مدیر نیست بلکه یکی از بزرگ‌ترین تئوریسین‌های مدیریت نوین به حساب می‌آید. نه نفر دیگر، هر کدام توانستند با ساختن یک یا چند ساختار فنی و اقتصادی، گام های بلندی در پیشرفت دنیای مدرن بردارند. اغلب آن ها شناخته شده هستند و مخاطبان این نوشته‌ها از محصولات آن ها به طور روزانه استفاده می‌کنند. امروزه دیگر کسی را نمی‌توان یافت که اسم ویندوز را نشنیده باشد. تویتر، اینستاگرم، فیسبوک، اپل، وات‌ساپ و لینکدین شناخته شده ترین پدیده‌های تکنولوژیک ده‌های اخیر هستند. با این پیش‌زمینه، شنیدن رازها موفقیت این افراد می‌تواند برای جوانانی که تازه قدم در راه کسب‌وکار نهاده‌اند ارزشمند باشد. شاید بسیاری از آن‌ها بر روی یک حرف و آموزه تکیه کنند اما تکراری بودن یک آموزه نه تنها آن را ملال‌انگیز نمی‌کند، بلکه وقتی از زبان این افراد موفق باشد، اهمیت و ارزش آن را بیش از پیش نشان می‌دهد. از شما دعوت می‌کنیم که این رازها را بخوانید، در مورد آنها فکر کنید و اگر آن‌ها را مفید و موثر دانستید در زندگی‌تان به‌کار بگیرید. فهرست مطالب ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان ثروتمندترین مرد دنیا (بیل گیتس) ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان میلیاردر تغییردهنده جهان (ایلان ماسک) ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان جوانترین میلیاردر دنیا (مارک راکربرگ) ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان پیتر دراکر؛ پدر علم مدیریت نوین ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بنیانگذار سایت آمازون ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیرعامل شرکت اپل ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بنیانگذار لینکدین ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان خالق توییتر ده رمز موفقیت کارآفرینان از زبان خالق واتساپ

more_vert کتاب «یک قدم مانده تا رویا، دوقدم به موفقیت»

ادامه مطلب

closeکتاب «یک قدم مانده تا رویا، دوقدم به موفقیت»

 « یک قدم مانده تا رویا، دو قدم تا موفقیت» عنوان کتابی است که به قلم «الهه کامجویی» از نویسندگان استان مرکزی به رشته تحریر درآمده است. این کتاب ۹۶ صفحه‌ای با شمارگان ۲ هزار نسخه از سوی انتشارات«ارشک» به چاپ رسیده و روانه کتابفروشی‌ها شده است. قیمت هر جلد از این تازه نشر که در قطع رقعی به چاپ رسیده برای علاقه‌مندان به کتابخوانی ۳۵ هزار تومان است. داشته‌های این کتاب در ۹ فصل با عناوین معنای موفقیت چیست، با رویاهات زندگی نکن، زندگیتو رویایی کن، مدیریت زمان، معاشرت با دیگران، رابطه مقدار خواب و موفقیت، قدم برداشتن برای موفقیت، چیزهای خوب رایگان هستند، انسان‌ها باید برای کامل شدن تلاش کنند و فرشته‌ها ارایه شده است. در پیشگفتار این کتاب آمده است: رویاپردازی کلید ورود به موفقیت است و برای داشتن زندگی ایده‌آل باید آگاهانه گام برداشت. سراسر زندگی با اتفاقات شکل می‌گیرد و باید بر ذهن تسلط داشت تا راه موفقیت را با سنگفرش رویا و تلاش ساخت. مواردی که در این کتاب ارایه شده تجاربی است که آغوش موفقیت را برایتان می‌گشاید اگر به آن‌ها پایبند باشید. هر انسانی باید برای رویاهایش بجنگد و برنده واقعی کسی است که حتی در شرایط منفی هم مثبت بماند و بر هدفش تمرکز کند، اگر می‌خواهیم از درخت زندگی میوه بچینیم باید شاهد مراحل رشد درخت باشیم و با مراقبت‌هایمان و ابیاری مستمر زمینه آن را فراهم کنیم.

more_vert مقاله علمی و پژوهشی جانشین پروری و عوامل موفقیت

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی جانشین پروری و عوامل موفقیت

مقاله علمی و پژوهشی" جانشین پروری و عوامل موفقیت " مقاله ای است که در 21 صفحه در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت دولتی منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به جانشین پروری، مدل اندازه گیری وعوامل موفقیت اشاره شده است. محتوای این مقاله دانشگاهی می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

ادامه مطلب

closeکتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج مشتمل بر 365 نکته براى 365 روز سال، به تالیف محمد صادقی سیار، گزیده‌اى از زیباترین رهنمودها است که مى‌تواند راهنماى زوجین در دوران نامزدى، عقد و ازدواج باشد. بى‌شک ازدواج مهمترین رخداد در زندگى هر انسانى است و در میان همه انواع و اقسام پیوندهایى که انسان‌ها را به یکدیگر متصل یا نزدیکتر مى‌کند، پیوند زناشویى از همه مقدّس‌تر و به یک معنا، ضرورى‌تر است و با توجه به اینکه این امر با سرنوشت انسان‌ها بیش از همه در ارتباط است، اهمیت انتخاب را صد چندان مى‌کند چرا که تبعات آن بر شما و بر کیفیت زندگى و آینده‌تان تأثیر شگرفى دارد. کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، اشاره می‌کند که این دوران با همه خاطره‌هاى تلخ و شیرینش مى‌تواند به دورانى براى آفریدن یادگارهاى فرخنده بدل شود، به شرطى که زوجین به سلیقه‌ها و احساسات هم بها دهند و عشق و احترام خود را نثار هم کنند و از این دوران براى شناخت کامل هم بهره گیرند.

more_vert کتاب رموز موفقیت در کسب و کار

ادامه مطلب

closeکتاب رموز موفقیت در کسب و کار

در کتاب رموز موفقیت در کسب و کار، به تالیف عماد زارعی پور، به زبان ساده، به دانش‌ها و مهارت‌های رسیدن به موفقیت در هر کسب‌وکاری به‌صورت علمی و کاربردی، پرداخته‌شده است. چرا که رسیدن به موفقیت، بیش از هر چیزی به میزان دانش و مهارت ما در راه اندازی و چگونگی اداره کسب‌وکار بستگی دارد و ما می‌توانیم آن‌ها را کسب کنیم. اما کتاب رموز موفقیت در کسب و کار، برای چه کسانی مناسب است؟ - افرادی که مدت‌های زیای است به دنبال ایجاد یک کسب‌وکار مستقل برای خود هستند، ولی در عمل برایشان اتفاق نمی‌افتد و تله‌ها و دام‌هایی باعث می‌شود که این افراد به سمت شروع یک کسب‌وکار مستقل برای خود نروند، که در اینجا بررسی شده‌ و راهکارهای عملی برای غلبه بر آن‌ها را ارائه شده‌ است. - افرادی که می‌خواهند خود را بهتر بشناسند و اینکه آیا برای راه اندازی یک کسب و کار مستقل مناسب هستند یا نه؟ آیا ویژگی‌های لازم برای شروع یک کسب وکار مستقل را دارند؟ - افرادی که برایش راه‌اندازی کسب‌وکار در انتخاب زمینه فعالیت و نوع کسب‌وکار مناسب خود دچار ابهام و تردید هستند. - افرادی که می‌ترسند کسب‌وکاری راه‌اندازی کنند، ولی کسب‌وکارشان جواب ندهد و هر چه زمان، انرژی و سرمایه‌گذاری که انجام داده‌اند به هدر برود. - افرادی که می‌خواهند یک کسب‌وکار خرده‌فروشی، خدماتی و تولیدی راه‌اندازی کنند و به دنبال این هستند که مکان کسب‌وکار خود را به‌صورت علمی انتخاب کنند که بر رشد و موفقیت نهایی کسب‌وکارشان مؤثر باشد. صاحبان کسب‌وکارهایی که به این نتیجه رسیده‌اند که شیوه سنتی بازاریابی و فروش پایان‌یافته است و دیگر مشتری اجباری در خرید ندارد، چون رقبای زیادی در بازار هستند، پس می‌خواهند با شیوه‌های نوین بازاریابی و فروش خود را آماده کنند. فهرست مطالب مقدمهفصل اول: دام‌های راه‌اندازی کسب‌وکارفصل دوم: دغدغه من، نداشتن ایده مناسب برای شروع کسب‌وکارفصل سوم: آنچه قبل از شروع کسب‌وکار باید بدانیدفصل چهارم: مکان‌یابی کسب‌وکارهای خرده‌فروشی، خدماتی و تولیدیفصل پنجم: بازاریابی کسب‌وکارهای کوچکفصل ششم: رموز موفقیت در کسب و کارسپاس‌گزاریمنابع

more_vert مقاله علمی و پژوهشی افزایش انگیزه پیشرفت و کسب موفقیت در مدیران

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی افزایش انگیزه پیشرفت و کسب موفقیت در مدیران

مقاله علمی و پژوهشی" افزایش انگیزه پیشرفت و کسب موفقیت در مدیران " مقاله ای است در 18  صفحه و 23 عنوان فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت دولتی منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به افزایش انگیزه پیشرفت و کسب موفقیت در مدیران ، بازاریابی مناسب و ارتباط درونی و ارتباط عاطفی اشاره شده است. محتوای این مقاله دانشگاهی می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert یادگیری همیارانه

ادامه مطلب

closeیادگیری همیارانه

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که روش تدریس تان در کلاس تا چه اندازه به ایجاد روحیه همیارانه (و نه رقابتی و فردی) منجر شده است؟

more_vert مقاله علمی و پژوهشی مدیریت سرمایه انسانی ، اجتماعی و عاطفی در موفقیت شغلی

ادامه مطلب

closeمقاله علمی و پژوهشی مدیریت سرمایه انسانی ، اجتماعی و عاطفی در موفقیت شغلی

مقاله علمی و پژوهشی" مدیریت سرمایه انسانی ، اجتماعی و عاطفی در موفقیت شغلی " مقاله ای است در 16  صفحه و 44 عنوان فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی با رویکرد مدیریت دولتی منتشر شده است . در این مقاله علمی و پژوهشی به مدیریت سرمایه انسانی ، اجتماعی و عاطفی در موفقیت شغلی و مدل معادلات ساختاری اشاره شده است. محتوای این مقاله دانشگاهی می تواند مورد استفاده دانشجویان دوره دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد برای تهیه رساله دکترا و پایان نامه ارشد قرار گیرد.

more_vert کتاب راهنمای Mosaic 1

ادامه مطلب

closeکتاب راهنمای Mosaic 1

کتاب راهنمای Mosaic 1 به قلم برندا وگمن و میکی کنزویک، دارای 5 سطح و چهار مهارت درک مطلب ESL/EFL است که دانشجویان را برای موفقیت در دوره آموزشی آماده می‌کند. برندا وگمن (Brenda Wegmann) و میکی کنزویک (Miki Prijic Knezevic) موضوعات را در سطوح حرفه‌ای ادغام کرده و سطوح را در رشته‌های مهارتی بیان می‌کنند. در هر سری، مهارت‌های ارتباطی با تمرینات ایجاد کننده‌ی مهارت، ترکیب شده تا موفقیت آموزشی دانشجویان را تقویت و تضمین کند.

more_vert ربات نمونه‌گیر خون با موفقیت آزمایش شد

ادامه مطلب

closeربات نمونه‌گیر خون با موفقیت آزمایش شد

محققان آمریکایی از آزمایش موفقیت‌آمیز ربات نمونه‌گیر خون بر روی دست انسان خبر دادند. به گزارش پایگاه اینترنتی نیواطلس، دو سال پیش خبرهایی در خصوص یک وسیله رباتیک منتشر شد که برای گرفتن نمونه خون ابداع شده بود. این ربات نمونه‌گیر خون در آن زمان تنها بر روی دست‌های مصنوعی آزمایش شد ولی اکنون با موفقیت بر روی دست انسان‌های زنده آزمایش شده است. این ربات که توسط محققان دانشگاه «راتگرز» در آمریکا ابداع شده است، ابتدا بر روی دست مریض قرار می‌گیرد و بعد از آن با استفاده از سیستم سونوگرافی، رگ مناسب را برای گرفتن خون پیدا می‌کند. ابزار بعد از پیدا کردن رگ مناسب، سوزنی را در رگ فرو می‌برد و نمونه خون را از آن می‌گیرد. نمونه خون برای بررسی، به یک تحلیل‌گر خونی منتقل می‌شود. این ربات نمونه‌گیر خون بر روی ۳۱ داوطلب آزمایش شد و موفقیت آن روی ۲۵ داوطلب که رگ آن‌ها به آسانی پیدا شد، ۹۷ درصد و روی سایر داوطلبان ۸۷ درصد بود. محققان عقیده دارند که این ربات می‌تواند برای رسیدن به استانداردهای بالینی، کارآمد باشد. احتمالا این ربات بتواند علاوه بر گرفتن نمونه‌های خون، برای کارهای دیگری مثل آنژیوکت و دیالیز هم استفاده شود. «جاش لفیمر» نویسنده ارشد این پژوهش می‌گوید: ابزارهایی شبیه این ربات می‌توانند به پزشکان کمک کنند تا نمونه‌های خون را سریعتر، ایمن‌تر و با اطمینان بیشتر بدست آورند. این ابزارها می‌توانند از بروز عوارض احتمالی و درد فرو رفتن چند سوزن در پوست هم جلوگیری کنند. این پژوهش، در مجله Technology منتشر شده است.

more_vert مقاله شناسایی و اولویت‌بندی عوامل مدیریتی مؤثر بر موفقیت بانک‌های توسعه‌ای در ایران

ادامه مطلب

closeمقاله شناسایی و اولویت‌بندی عوامل مدیریتی مؤثر بر موفقیت بانک‌های توسعه‌ای در ایران

مقاله علمی و پژوهشی " شناسایی و اولویت‌بندی عوامل مدیریتی مؤثر بر موفقیت بانک‌های توسعه‌ای در ایران (مطالعه موردی: بانک توسعه تعاون)" مقاله ای است در 24 صفحه و با 24 فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی و پژوهشی با رویکرد سیاست ها و پژوهشهای اقتصادی منتشر شده است در این مقاله علمی و پژوهشی به مباحث بانک، توسعه، فرآیند تحلیل سلسله مراتبی، موفقیت پرداخته شده است چکیده مقاله بانک­های توسعه­ای که نقش اساسی در توسعه اقتصادی کشورها بر عهده دارند، عامل انتقال­دهنده سیاست­های اقتصادی دولت به بخش خود بوده و با برنامه­ریزی صحیح، منابع مالی جمع­آوری شده را در بخش­های مختلف اقتصادی توزیع می­نمایند. با اینکه مقصود اصلی آنها برخلاف بانک­های تجاری سودآوری نیست، اما کمترین خواسته آنان موفقیت در انجام مأموریت توسعه­ای خود است. این مقاله در پی شناسایی و تبیین عوامل(معیار و زیرمعیار) مؤثر بر موفقیت بانک­های توسعه­ای در ایران و سپس اولویت­بندی آنان است. همچنین، برخی چالش­های پیش روی بانک­های توسعه­ای نیز مطرح می­گردد. این اولویت­بندی از طریق فرآیند تحلیل سلسله مراتبی که از جمله تصمیم­گیری­های چندمعیاره می­باشد صورت پذیرفته است. ابتدا با استفاده از مطالعات اولیه و منابع کتابخانه­ای مدل اولیه این تحقیق به دست آمد و سپس با استفاده از پرسشنامه و مصاحبه حضوری با اساتید دانشگاه و خبرگان بانکی مدل نهایی تحقیق به دست آمد. طی این پژوهش، معیارها و زیرمعیارهای مؤثر بر موفقیت بانک­های توسعه­ای شناسایی و سپس به ترتیب اهمیت اولویت­بندی گردید. همچنین، به مهم­ترین چالش­های پیش روی بانک­های توسعه­ای پرداخته شده است. دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد می تواند از محتوای این مقاله برای رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد بهره ببرند . عوامل مدیریتی+بانک+ توسعه+فرآیند تحلیل+ سلسله مراتبی+ موفقیت + مقالات اقتصادی+پژوهشهای اقتصادی+سیاستهای اقتصادی

more_vert کتاب هفت راز موفقیت مالی

ادامه مطلب

closeکتاب هفت راز موفقیت مالی

مت موریس در کتاب هفت راز موفقیت مالی با ارائه راهکارهایی کاربردی به شما کمک می‌کند تا در حوزه فروش مستقیم به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید. تصور کنید ده سال آینده است و یک روز عصر در خانه خود نشسته‌اید. به هیچ وجه مکان بدی نیست، اما مطمئناً خانه‌ی رویاهایتان نخواهد بود. بیاید با مطالعه کتاب هفت راز موفقیت مالی (7Secrets to Success) خود را به رویاهایتان نزدیک کنید. چرا که شما با انتخاب این کتاب و با صرف زمان و انرژی مورد نیاز برای مطالعه و استفاده از اصول و استراتژی‌های بیان شده در آن، یعنی تصمیم گرفته‌اید زندگی آینده خود را دگرگون سازید. موضوع کتاب هفت راز موفقیت مالی چیست؟ مت موریس (Matt Morris) در این کتاب اسراری را بازگو می‌کند که خود قبلا در جهت دستیابی به فروشی بهتر از آن‌ها استفاده کرده است. شما نیز با بهره‌گیری از تکنیک‌های پرکاربرد او می‌توانید به موفقیت‌های بزرگی برسید. جهان امروز فرصت تجربه کردن به شما نمی‌دهد، بنابراین افرادی موفق می‌شوند که بتوانند از تجربیات دیگران بیشترین استفاده را کنند. در حال حاضر بهترین راه برای رسیدن به موفقیت، پیدا کردن اشخاصی است که مسیر موفقیت را قبلا طی کرده‌اند. پس اینکه شما بفهمید آن‌ها چطور این کار را کردند، سپس آن روند را تکرار کنید، یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت محسوب می‌شود. جملات برگزیده‌ی کتاب هفت راز موفقیت مالی: - سرمایه‌گذاری در دانش، بهترین سود را به شما می‌پردازد.- اگر چیزی را هدف قرار ندهید، هر بار به آن ضربه خواهید زد.- راه شروع کار این است: از حرف زدن دست بکشید و عمل کنید.- تنها محدودیت‌های زندگی شما، باورهای محدود‌کننده در ذهن شما هستند.- اگر می‌خواهید کشتی بسازید، از مردان نخواهید چوب جمع کنند، تقسیم کار کنید و دستور دهید. در عوض، به آن ها بیاموزید که مشتاق دریای پهناور و بی‌پایان باشند. در بخشی از کتاب هفت راز موفقیت مالی می‌خوانیم: در هر زمینه‌ای که دنبال می‌کنید، موقعیت تجاری شما هر چه که باشد، هر کاری که می‌خواهید انجام دهید و سبب شده به منظور مدیریت نتایج‌تان این کتاب را بردارید و بخوانید، مطمئن شوید که در آن زمینه متخصص هستید. حالا می‌دانم شما چه فکر می‌کنید... "متخصص شویم؟ آیا به سالیان سال مطالعه، زمان و تلاش نیاز ندارد؟ نمی‌دانم که آیا می‌توانم به آن متعهد شوم... "خوب، این همان چیزی است که من هم در ابتدا به آن فکر کردم. می‌توانید تصور کنید چقدر شوکه شدم وقتی فهمیدم متخصص شدن نه تنها کار بسیار بسیار آسانی است، بلکه در واقع یکی از ساده‌ترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید و یکی از مفیدترین راه‌هایی است که می‌توانید از وقت و انرژی گرانبهای خود استفاده کنید. شما می‌پرسید چگونه؟ جواب این سوال در اواخر شب در حالی که در یک همایش مجازی بودم به من رسید (هر یک از شما آن را به یاد دارید؟) و چند میلیونر بسیار موفق که اداره‌ی سمینار را برعهده داشتند آن را این چنین تعریف کردند: "تعریف من از متخصص کسی است که در مقایسه با هر کس دیگری در جهان در یک درصد بالایی سطح دانش باشد. " فهرست مطالبمقدمه: تنها تفاوت بین من و شمافصل 1: کلید پیروزیفصل 2: متخصص شدنفصل 3: برنامۀ بازی هفت رقمیفصل 4: لازمۀ موفقیت بزرگفصل 5: قوانین رهبریفصل 6: رؤیاهایتان را بسازیدفصل 7: صفت اصلی هفت رقمیافکار نهایی

more_vert کتاب «انسان بی‌نهایت» حاوی همه‌چیز برای تغییر و موفقیت

ادامه مطلب

closeکتاب «انسان بی‌نهایت» حاوی همه‌چیز برای تغییر و موفقیت

« انسان بی‌نهایت» عنوان کتابی است که به قلم «محمد شایان‌مهر» نوشته شده و و محوریت آن بر مسیری نو در دستیابی به تغییر و موفقیت قرار دارد. این کتاب ۱۱۴ صفحه‌ای با شمارگان یک‌هزار جلد از سوی نشر «بید» و مجموعه اهل سخن به چاپ رسیده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. قیمت هر جلد از این تازه نشر استان مرکزی که در قطع رقعی منتشر شده برای خوانندگان ۲۸۰ هزار ریال تعیین شده است. مطالب این کتاب در شش فصل مجزا با عناوین معجزه باور، آسانسور موفقیت، ترس‌های سرنوشت ساز، موفق‌های ناراضی، جعبه ابزار موفقیت و تبصره قوانین موفقیت ارایه شده است. نویسنده در فصل نخست کتاب در خصوص نگرش غالب، ارتباط ذهن هوشیار و نیمه هوشیار با بدن، چگونگی حرکت به سمت مثبت‌ها، ژست شکست خوردگی، تعریف هدف و بهانه و فواید هدفگذاری دقیق سخن رانده است. فصل دوم کتاب نیز ارتباط را محور قرار داده و اهمیت ارتباط سالم و تجارب شخصی نویسنده در این جستار آمده است. ترس موتور محرک تغییر و شروع فرآیند موفقیت عنوان کلیدی در فصل سوم این کتاب است و همه تلاش نویسنده بر این قرار گرفته تا چگونگی مسئولیت‌پذیری و پرهیز از اهمال کاری در ترس‌ها را برانگیزد. فصل چهارم کتاب در خصوص موفقیت‌هایی که خوشحال نمی‌کند سخن رانده است و ویژگی‌های افراد موفق را شرح داده و اعتماد به نفس را با تصویر ذهنی توانایی شاکله انسان‌های موفق ذکر کرده است. آرزو یا هدف، لذت رسیدن، برنامه ریزی دقیق، نقش انگیزه و تاب آوری نیز به عنوان جعبه ابزار موفقیت از سوی نویسنده معرفی شده که کلیت فصل پنجم این کتاب را شامل می‌شود. در فصل ششم کتاب چند قانون موفقیت شرح داده شده و معجزه رشد تدریجی و قوانین کارساز دیگر به صورت مشروح بیان شده است. نویسنده در مقدمه این کتاب آورده است: شما همین الان دارید کاری را انجام می‌دهید که بسیاری از افراد با هزاران بهانه از آن فرار می‌کنند و همیشه در حال غر زدن هستند که چرا رشد نمی‌کنند، شما در حال خواندن کتابی هستید که مسیر برایتان می‌گشاید و این کاری است که انسان‌های موفق به آن توجه دارند. برای اینکه موفق شوید باید مطالعه کنید و کتاب‌های زیادی بخوانید و این قانون پایه‌ ای در پیشرفت است. ما به دنیا نیامده‌ایم که تماشاگر باشیم، ماموریت ما در این دنیا خلق چیزهایی است دوست داریم، پس باید رویاهای بزرگ داشت تا در سایه مسئولیت و تلاش اتفاق‌های زندگی را رقم زد. «محمد شایان مهر» عضو انجمن روانشناسی ایران، مدرس دوره های حجرفه‌ای مهارت ارتباطی است که موسس مجموعه انسان بی‌نهایت، مدیرعامل موسسه ناصحان سلامت، صاحب امتیاز کمپ اقامتی ترک اعتیاد پرواز به سوی آزادی و نویسنده کتاب‌های انسان بی‌نهایت و صفر تا صد سخنرانی است.

more_vert مقاله آرزوها و موفقیت مسیر شغلی مدیران

ادامه مطلب

closeمقاله آرزوها و موفقیت مسیر شغلی مدیران

مقاله علمی و پژوهشی " آرزوها و موفقیت مسیر شغلی مدیران" مقاله ای است در 25 صفحه و با 48 فهرست منبع که در مجلات معتبر علمی و پژوهشی با رویکرد مدیریت منابع انسانی منتشر شده است در این مقاله علمی و پژوهشی به مباحث آرزوهای مسیر شغلی؛ موفقیت مسیر شغلی؛ مدیران پرداخته شده است چکیده مقاله هدف از اجرای پژوهش حاضر، بررسی رابطه‌ی بین آرزوها و موفقیت مسیر شغلی مدیران شرکت پلی‌اکریل ایران می‌باشد. به این منظور، 83 نفر از مدیران در سه رده‌ی عالی، میانی و سرپرستی به‌عنوان گروه نمونه به‌طور تصادفی انتخاب شدند. روش جمع‌آوری داده‌ها، دو پرسشنامه‌ی آرزوهای شغلی شاین و موفقیت شغلی محقق‌ساخته بود. داده‌ها با استفاده از آزمون t ، ضریب همبستگی پیرسون و تحلیل رگرسیون درنرم‌افزار spss مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان داد که خلاقیت کارآفرینانه، نخستین و استقلال، آخرین آرزوی مسیر شغلی مدیران می‌باشد. هم‌چنین، موفقیت مسیر شغلی ذهنی بیش از موفقیت مسیر شغلی عینی در مدیران وجود دارد و آرزوهای مدیریت عمومی، استقلال و تعادل کار- خانواده، پیش‌بینی‌کننده‌ی خوبی برای موفقیت مسیر شغلی هستند. بین رضایت از کار و رضایت از زندگی با موفقیت مسیر شغلی نیز رابطه‌ی معناداری وجود داشت عنوان مقاله [English] Desires and Successes in Managers' Carriers چکیده [English] This research is intended to study the relationship between the desires of the managers and their successes in their carrier at Iranian Polyacryl Company. To conduct the research, a sample group of 83 subjects, including managers at high, middle, and supervisory levels was formed randomly. to collect data, two questionnaires, including Shine's carrier desires test and a researcher made career success test were employed. The data were analyzed by t-test, Pierson correlation coefficient, and regression analysis. The results indicated that entrepreneurial innovations, being the first and having independence include the last career desires of managers. Desire for success in mental career is more than that of success in objective career  for managers. desires relating to general management, independence and work-home balance are good predictors of career success. There are also significant positive relationship between work satisfaction and life satisfaction (P<0.05). دانشجویان دوره دکترا و کارشناسی ارشد می تواننداز محتوای این مقاله برای رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد بهره ببرند .

more_vert کتاب راه‌ اندازی کسب‌ و‌ کار: 24 گام برای موفقیت کسب‌وکارهای نوپا

ادامه مطلب

closeکتاب راه‌ اندازی کسب‌ و‌ کار: 24 گام برای موفقیت کسب‌وکارهای نوپا

کتاب راه‌ اندازی کسب‌ و‌ کار: 24 گام برای موفقیت کسب‌وکارهای نوپا نوشته  بیل اولت است و سعید روشنی و نفیسه رضایی‌نیک آنرا ترجمه کرده اند . عنوان انگلیسی کتاب  Disciplined Entrepreneurship: 24 Steps to a Successful Startup است و انتشارات آرایاناقلم آنرا منتشر کرده است بررسی موضوع کتاب : کتاب حاضر با دیدگاهی نظام‌مند به ارائه گام‌هایی عملیاتی برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا پرداخته است. این کتاب به شکلی توانمند و با زبانی ساده مباحث عملیاتی را طرح کرده و این کتاب را ابزاری عملیاتی برای ساخت کسب‌وکار جدید و مبتنی بر نوآوری فناورانه نموده است.

more_vert کتاب راهنمای Mosaic 1

ادامه مطلب

closeکتاب راهنمای Mosaic 1

  کتاب راهنمای Mosaic 1 به قلم برندا وگمن و میکی کنزویک، دارای 5 سطح و چهار مهارت درک مطلب ESL/EFL است که دانشجویان را برای موفقیت در دوره آموزشی آماده می‌کند. برندا وگمن (Brenda Wegmann) و میکی کنزویک (Miki Prijic Knezevic) موضوعات را در سطوح حرفه‌ای ادغام کرده و سطوح را در رشته‌های مهارتی بیان می‌کنند. در هر سری، مهارت‌های ارتباطی با تمرینات ایجاد کننده‌ی مهارت، ترکیب شده تا موفقیت آموزشی دانشجویان را تقویت و تضمین کند. فهرست مطالب فصل 1: چالش‌های جدیدفصل 2: نگاهی به یادگیریفصل 3: روابطفصل 4: سلامت و وقت آزادفصل 5: فناوری مدرن، فناوری سطح پایینفصل 6: پول مهم استفصل 7: افراد استثناییفصل 8: خلاقیتفصل 9: رفتار انسانیفصل 10: جنایت و مجازاتفصل 11:جهان فیزیکیفصل 12: با یکدیگر در یک سیارهی کوچک

more_vert کتاب مجموعه سوالات و پاسخ نامه آزمون کارشناسی ارشد نقشه برداری

ادامه مطلب

closeکتاب مجموعه سوالات و پاسخ نامه آزمون کارشناسی ارشد نقشه برداری

یکی از عوامل موفقیت در کنکورهای ورودی به مقاطع تحصیلی بالاتر و مشاغل نظیر کارشناسی ارشد، دکتری، نظام مهندسی، دادگستری و آزمون های استخدامی نقشه برداری در اختیار داشتن و در دسترس بودن منابع مهم و معتبر می باشد که با نیل به این عامل دو گزینه مهم و راهبردی یعنی زمان و برنامه ریزی در مسیر بهینه شدن و مفید واقع شدن قرار می گیرد که می توان با عطف به سوابق داوطلبان قبول شده در سایر رشته های موجود این مهم را اثبات نمود بنابراین با توجه به اینکه در رشته مهندسی نقشه برداری (مهندسی ژئوماتیک) نیز کمبود منابع احساس می شود مولفان کتاب حاضر سعی نمودند با تمام تلاش و جدیت کتاب فعلی را حاضر نمایند تا داوطلبان کنکور نقشه برداری بتوانند با دراختیار داشتن آن در یک فضای رقابتی سالم به موفقیت های بعدی نائل شوند.

more_vert ستون‌های سه‌گانه موفقیت

ادامه مطلب

closeستون‌های سه‌گانه موفقیت

لطفا 60 ثانیه به یکی از موفقیت‌های اخیر خود فکر کنید. کدام کار را به خوبی انجام داده‌اید؟ چگونه آن کار را انجام دادید؟ چه کسی به شما کمک کرد؟ به همه فعالیت‌هایی که موجب شد به آن موفقیت دست یابید، بیندیشید. به گزارش دنیای اقتصاد و به تقل از کتاب ورک هپی نو، هرچه در کشف علل این موفقیت خود بهتر عمل کنید، بیشتر و راحت‌تر خواهید توانست به موفقیت در زندگی‌تان دست یابید. شاید شما، حتی بدون آگاهی از این سه عامل موفقیت، آنها را به‌کار بسته‌اید و به هدف‌تان رسیده‌اید. مراحل سه‌گانه برای دلبستگی به کاراین‌ها مبانی اصلی تشکیل‌دهنده روش شادی در کار به شمار می‌آیند و شما می‌توانید برای پیشرفت در زندگیتان آنها را به صورت روزانه و دائمی مورد استفاده قرار دهید و اگر روزی در محل کار، خود را غمگین احساس کردید بدانید که یکی از این سه عامل را فراموش کرده‌اید. قدرت‌های درونی: شما باید خودتان را بشناسید تا به این وسیله بتوانید شادی در کار و زندگی‌تان را به حداکثر برسانید. هنگامی که به این نتیجه رسیدید که با انجام این کار در دیگران احساس شادی به وجود می‌آورید مطمئن باشید انعکاس آن شادی در وجود شما نیز متبلور خواهد شد و این همان چیزی است که افراد خودآگاه را از کسانی که به نیازهای خود واقف نیستند، جدا می‌سازد. باید دانست کسانی که به نیازهایشان گوش فرا داده و در جهت تحقق خواسته‌های درونی‌شان گام برمی‌دارند، می‌توانند قدرت درونی‌شان را آزاد کنند. روابط: شما باید روابط و پیوندهایی را به وجود آورید که به شما کمک کنند تا با کسانی که در کنار شما برای رسیدن به اهداف مشابه تلاش می‌کنند، همکاری کنید. اگر می‌خواهید یک هنرمند معروف شوید، باید با سایر هنرمندان و هنردوستان بالقوه ارتباط برقرار کنید یا برای سرمایه‌گذاری باید با سایر سرمایه‌گذاران مرتبط شوید تا آنها به شما کمک کنند. اطراف شما باید پر باشد از اشخاصی که می‌توانند به شما یاد بدهندو از شما یاد بگیرند. بهترین نوع رابطه بر مبنای سود بردن همه از هم شکل می‌گیرد و در سایه چنین روابطی است که عملکردهای مطلوب و دستاوردهای درخشان تحقق می‌یابد. نتایج: من عاشق سختکوشی هستم اما فقط برای انجام کاری که عاشقانه دوستش دارم. شاید شما هم این گونه باشید و دوست داشته باشید کاری که باب میل و علاقه‌تان است انجام دهید چون به آن به عنوان یک کار نگاه نمی‌کنید. در اینجا شما با هماهنگ ساختن نیازها و دلبستگی‌های خود با سایر همکاران و مشتریان به نقطه مطلوبی می‌رسید که می‌توانید لذت بردن از کار را در خود به وجود آورده و از این طریق دشوارترین و پیچیده‌ترین چالش‌ها را با موفقیت پشت سر گذارید. اگر شما بخواهید به اهداف خود در آینده دست یابید، باید نتایجی را رقم بزنید که برای شما و دیگران ارزش‌آفرین باشند. پس شما باید قبل از آغاز هر پروژه‌ای به این نکته بیندیشید که من چگونه می‌توانم بیشترین ارزش را برای خود و دیگران به وجود آورم؟ مطمئن باشید در این صورت نتایج مثبت به دست خواهند آمد، پس بیایید شروع کنیم.

more_vert کتاب تجارت الکترونیک

ادامه مطلب

closeکتاب تجارت الکترونیک

امروزه با رشد فناوری اطلاعات و افزایش حجم مبادلات تجاری بین دولت­ها و شرکت­های بزرگ و همچنین افزایش تجارت و کسب و کار در بین جوامع انسانی، استفاده از روش­های قدیمی مبادله و تجارت کارایی خود را از دست داده است. جوامع ماشینی، انسان را به مهار خویش درآورده و طبیعی است که این سیطره در دنیای به هم پیوسته امروز تأثیر بگذارد. در این کتاب به موضوع تجارت الکترونیک به صورت کامل پرداخته شده است و همچنین به موضوع اعتماد که یکی از ارکان تجارت الکترونیک است گریزی زده شده است. فهرست مطالبمقدمهتعریف تجارت الکترونیکتاریخچه مختصر تجارت الکترونیکیواژه کسب و کار الکترونیکی و ارتباط آن با تجارت الکترونیکیانواع تجارت الکترونیکیمزایای تجارت الکترونیکیمحدودیتها و موانع تجارت الکترونیکیدلایل شکست تجارت الکترونیکعوامل کلیدی موفقیت تجارت الکترونیکموانع تجارت الکترونیکی جهانیحذف موانع تجارت الکترونیکی جهانیبازاریابی اینترنتی و خرده فروشی الکترونیکیویژگیهای فروشگاهها در تجارت الکترونیکعوامل موفقیت در فروش اینترنتیتعاریف اعتماداعتماد در تجارت الکترونیکیانواع اعتماد در تجارت الکترونیکیموانع اعتماد به تجارت الکترونیکی