معرفی کتاب
کتاب «راهکارها و ترفندها برای کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند»
تاریخ 10 مرداد 1399 ساعت 00:39:35
کد خبر: 013681
کتاب «راهکارها و ترفندها برای کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند»

 « راهکارها و ترفندها برای کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند» عنوان کتابی است که به قلم «علی ‌اصغر زارعی» به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب ۱۱۱ صفحه‌ای با شمارگان ۲ هزار نسخه از سوی انتشارات«جهاد دانشگاهی» منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

قیمت هرجلد از این تازه نشر در استان مرکزی برای علاقه‌مندان ۳۰ هزار تومان است.

در مقدمه این کتاب عنوان شده است: تحولات حوزه فناوری نوین شتابان و متعدد است و دستیابی به تازه‌های علم و دانش در این عرصه کمک می‌کند تا با مهارت بهتری بتوان با این تغییرات همگام شد.

«ویندوز ۱۰» آخرین ورژن تولیدی ماکروسافت است که به صورت مستمر به‌روز رسانی می‌شود و نیاز است که ویژگی‌ها و دانسته‌ها در این ویندوز ارتقا یابد تا بتوان با بیشترین کارایی از آن استفاده کرد.

مطالب این کتاب در قالب هشت فصل مجزا با عناوین ویندوز ۱۰، امنیت مودم، اتصال به اینترنت و استفاده بهینه از آن، حافظه‌های جانبی، در امان ماندن از بدافزارها و هکرها، پاپ آپ‌ها، گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌ها ارایه شده است.

کاربردی بودن مطالب ارایه شده در این کتاب بر جذابیت و اهمیت آن افزوده است و خواننده در سطر سطر آن تکنیک کارآ می‌آموزد که او را در استفاده از گوشی‌های هوشمند و کامپیوتر ورزیده‌تر می‌کند.