معرفی کتب جدید
کتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز
تاریخ 15 مرداد 1399 ساعت 23:38:25
کد خبر: 013758
کتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز


میکروکتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز به قلم آنتونی رابینز، مطالب ارزشمندی را جهت برخورداری از رژیم غذایی سالم در اختیار شما قرار می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت در زندگی به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

همه‌ی انسان‌ها بر این موضوع واقف‌اند که شیوه و سبک زندگی موفق، نیازمند یک زندگی سالم و ایده‌آل است. به منظور دستیابی به این مهم، شما باید برنامه غذایی درستی داشته باشید. آنتونی رابینز نویسنده و سخنران معروف، سال‌های زیادی مشکل اضافه وزن داشته و همین موضوع او را به شخصیتی گوشه‌گیر و بی‌حوصله تبدیل کرده بود. تا اینکه در نهایت موفق شد یک رژیم غذایی مناسب پیدا کند که علاوه بر کاهش سایز، باعث پاکسازی درونی‌اش نیز شد و به او احساس سلامتی و تندرستی داد.

آنتونی رابینز در این میکروکتاب، یک برنامه رژیم غذایی ایده‌آل را در اختیارتان قرار می‌دهد که در آن دستورات غذایی کاربردی و مناسبی ارائه شده که خود او سال‌هاست آن را بکار برده و نتایج مطلوبی از آن دریافت نموده است.

میکروکتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز (Life mastery eating plan)، شامل مجموعه‌ای از نصیحت‌هایی است که به شما کمک می‌کند در کنار دستیابی به موفقیت‌های شخصی، بدنی تندرست و سالم نیز داشته باشید و تاثیر مثبت آن را در زندگی‌تان احساس کنید.

میکروکتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز مناسب چه کسانی است؟

آنتونی رابینز این کتاب را برای تمام کسانی که قصد دارند زندگی سالم و ایده‌آلی داشته باشند، به رشته‌ی تحریر در آورده است.

آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم:

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) سال 1960 در خانواده‌ای فقیر متولد شد. او از جمله نویسندگان و سخنرانان معروف آمریکایی است. رابینز بعد از اخذ مدرک دیپلم دست به کارهای بسیاری زد اما نتوانست در هیچ کدام از آن‌ها موفقیت چندانی کسب کند. با اینکه او در فقر و نداری بود، اما همیشه آرزوهای بزرگی در سر می‌پروراند و همین باعث شد تا او امروز به یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین افراد آمریکا در حوزه‌ی بهبود عملکرد سایر افراد تبدیل شود.

رابینز در تمام زندگی‌اش تلاش می‌کرده تا به دیگران کمک کند. تا جایی که ریاست شرکت‌های بزرگی را بر عهده دارد که به مردم کمک می‌کنند خاصیت‌های خارق‌العاده و استعدادهای نهفته خود را کشف کرده و آز آن‌ها بهترین استفاده را کنند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب رژیم پاکسازی آنتونی رابینز می‌خوانیم:

این یارو وکیله همانی است که دو سال پیش بعد از اینکه با مرتضی دعوام شد، آمد اینجا و گفت پدرتون وصیت قانونی انجام دادند و به لحاظ حقوقی پس از مرگ ایشون به شما هیچ چیز نمی‌رسد. این‌ها را گفته بود به گوش من برسانند که بروم بی اُفتم به پایش و عذرخواهی کنم. یارو را از کریدور طبقه خودم پرت کردم، رو شکم گنده‌اش تا جلوی در طبقه پایین سُر خورد. ماندم با چه جراتی باز اینجا آمده. حتماً کلی خوشحال شده من خانه نیستم.

قبلاً یکی از رفقای مرتضی خانه را بازدید کرده بود. شاید همان خانه را خریده. عوضی. فشار می‌خواهد بیاورد. حتماً این کُلاه اون کلاه کرده. بفروش نیست فقط می‌خواهد من را از اینجا بلند کند. خیلی به رفتن از این خانه و اتفاقات بعدش فکر نکرده بودم. باید دنبال راه حل باشم. با این اجاره‌ها و شرایط درآمدی الانم. نمیدونم. باید فکر اقتصادی نداشته‌ام را به کار بی‌اندازم.

همیشه یک حسی صدا می‌کرد که اینها عاریه است. هنوز نتوانستم خودم را ببخشم که چرا چند سال از عمرم را توی آن شرکت، با همه روابط و کثافت کاری هایش به هدر دادم. چرا یک کاری نکردم که الان اینقدر لنگ پول نباشم و تن به هرکار حال بهم زنی ندهم. اصلاً چرا اینقدر تحمل کردم تا بگویم از او، شرکتش و از جزء جزء چیزهایی که مربوط به او می‌شود مُنزجرم.

هنوزم آنطور که دلم می‌خواهد مکنونات قلبیم را واگو نکرده‌ام و بالاخره آن همه تحقیر و سرخوردگی را جبران می‌کنم. بویی از رابطه پدر و فرزندی بین ما نیست. از نظرش همه انتخابها و علایق من پوچ، مبتذل و ضد زندگی است و متقابلاً همین نظر من نسبت به اوست.

دوشی می‌گیرم تا کمی آرامتر شوم. بتی دوبار زنگ زده. کاش این بتی مدتی من را بیخیال می‌شد تا ببینم چه غلطی باید بکنم.

فهرست مطالب
میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: رژیم پاکسازی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
اولویت‌های اصلی منوی غذا
فهرست غذاهای سالم و کامل
یادتان باشد که گاهی خودتان را مهمان کنید
فصل دوم: تغذیه سالم‌تر
هواپیما، قطار و اتومبیل
جایی که مواد خوراکی مضر وجود دارد
فصل سوم: دستور غذاهای محبوب
سالاد کنجد آسیایی
سالاد سبزیجات
سالاد آراگولای شگفت‌انگیز
هوموس و سبزیجات
گازپاچوی عالی
لقمه سبزی عالی
تبولی بدون بلغور گندم
سوپ ویتنامی با قارچ شیتاکه
لقمه سبزی سوشی
سالاد کولسلاو شیرین و ترش
پستو با گوجه‌فرنگی در آفتاب خشک شده
سس‌های سالاد
سالاد پیکو دگالو با سس توماتیلو
فصل چهارم: دستورالعمل‌های اکسیر انرژی‌زا و معجون
معجون دارچین و سیب
معجون خرما و موز
معجون توت‌فرنگی
معجون شکلات
معجون زغال‌اخته
معجون آب‌میوه‌ها
چای نارگیل
نوشیدنی کیوی
معجون انجیر
معجون گریپ‌فروت
معجون پرتقال
مخلوط خرما و موز
معجون کدوحلوایی
اکسیر پاکسازی بنتونیت کلسیم‌دار
اکسیر زندگی
شیرینی‌ها و تنقلات
انبه منجمد افسانه‌ای
شکلات تقویتی توپی
کیک شکلاتی خام
کلوچه انجیر
سخن آخر
پیشنهاد میکروکتاب بعدی