کتاب آموزش نرم افزار PowerPoint

کتاب آموزش نرم افزار PowerPoint


کتاب آموزش نرم افزار PowerPoint نوشته‌ی ایمان اشکاوند راد، تمامی سربرگ‌ها و جزئیات نرم‌افزار پاور پوینت را به طور کامل، مرحله به‌ مرحله و تصویری شرح داده است.

امروزه افزایش کاربرد و گسترش رایانه در تمامی زمینه‌ها باعث شده است که بسیاری از کارهای سنتی به شکل دیجیتال تبدیل گردد. یکی از این کارها، ارائه مطالب به صورت دیجیتال است.

یکی از مشهور‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای ارائه مطالب، نرم‌‌افزار مایکروسافت PowerPoint است. در این کتاب به آموزش نرم‌افزار PowerPoint 2013 پرداخته شده است. از این نرم‌افزار برای ارائه مطالب در میزگرد‌های مختلف، جلسات و کلاس‌های درس در قالب صفحاتی به نام اسلاید استفاده می‌شود. در درون هر اسلایدها شما می‌توانید متن، تصویر، شکل، نمودار، صدا، فیلم، جلوه‌های ویژه، انیمیشن و... قرار دهید.

اگر تا به حال با این نرم‌افزار آشنایی نداشته‌اید و حتی هیچ اطلاعاتی درباره کارکرد آن ندارید، اصلاً نگران نباشید. شما می‌توانید گام به گام با این کتاب آموزشی جلو رفته و با استفاده از تصویرها، هم‌زمان به اجرای دستورالعمل‌ها بپردازید. در پایان مطالعه کتاب خواهید دید که به آسانی به این نرم‌افزار مسلط شده‌اید.

فهرست مطالب
فصل اول - آشنایی با محیط نرم‌افزار Powerpoint 2013
فصل دوم- ایجاد اسلاید در پاورپوینت و آشنایی با نماهای مختلف
فصل سوم - کار با متن در پاورپینت
فصل چهارم- کار با تصویر، شکل‌های گرافیکی و جدول
فصل پنجم- طراحی و زیباسازی اسلایدها
فصل ششم- ایجاد دکمه‌های عملیاتی، درج پیوند، صدا و فیلم
فصل هفتم- کار با انواع نمودار
فصل هشتم - شیوه‌های اجرای اسلایدها
فصل نهم- چاپ اطلاعات و تنظیمات آن و معرفی راهکارهای ویژه پاورپوینت

مطالب مرتبط

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه