اخبار استخدامی
جذب هزار هیأت علمی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد
تاریخ 11 اسفند 1398 ساعت 00:55:59
کد خبر: 010907
جذب هزار هیأت علمی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد

 مدیر کل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب حدود هزار متقاضی هیأت علمی واجد شرایط در رشته های علوم پزشکی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روز جمعه دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد ادهمی مقدم گفت: با توجه به شروع ثبت نام فراخوان جذب هیأت علمی در سال ۹۸، در حوزه معاونت علوم پزشکی بیش از ۷۰۰ درخواست وجود دارد.
وی افزود: در بعضی رشته ها یک نفر و در برخی دیگر از رشته ها بیشتر از یک نفر اعلام نیاز شده است، از این رو ظرفیت جذب حدود هزار نفر در صورت وجود افراد واجد شرایط، در نظر گرفته شد.
به گفته مدیرکل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد، افرادی که به صورت اضطرار مجوز بکارگیری مشروط یکساله به شرط شرکت در فراخوان دارند باید ثبت نام کنند.
ادهمی مقدم اظهار داشت: جذب در رشته‌های علوم پایه و رشته های بالینی با توجه به وجود بیمارستان های ملکی و نیاز به تکمیل کادر آموزشی عرصه های بالینی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور صورت می گیرد.
بر اساس اعلام مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، فرآیند جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی که از پنج اسفندماه جاری در سامانه http://sajed.iau.ir آغاز شده است تا ۱۵ اسفندماه ادامه دارد.