گوشی «می ۱۱» شیائومی برترین گوشی هوشمند چینی‌ها

گوشی «می ۱۱» شیائومی برترین گوشی هوشمند چینی‌ها

رتبه بندی بنچمارک چینی Antutu در ماه دسامبر (آذر/دی) نشان می‌دهد که برترین گوشی چینی در این تاریخ گوشی می ۱۱ شیائومی بوده است.
این بنچمارک هر ماه، رتبه‌های برتر خود را منتشر می‌کند و بهترین گوشی‌های هوشمند پرچمدار و میان رده را به کاربران تلفن همراه معرفی می‌کند و اکنون داده‌های مرتبط به تاریخ اول دسامبر تا ۳۱ دسامبر را جمع آوری کرده است.

انتظار می‌رود گوشی می ۱۱ برای مدتی در رده نخست جدول قرار گیرد، زیرا در حال حاضر تنها گوشی موجود در بازار با چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ است. گوشی‌های میت ۴۰ پرو میت ۴۰ پرو پلاس هواوی نیز با پشتیبانی Kirin ۹۰۰۰ در رقابتی جدی با این گوشی قرار دارند.

نمودار رتبه بندی گوشی های چینی در ماه دسامبر

 هیچ گوشی با پلتفرم اکسینوس در فهرست ۱۰ گوشی برتر قرار ندارند، فهرست ۱۰ گوشی برتر برای میان رده‌ها در نگاه اول کمی متنوع‌تر است، اما در واقع، هشت جایگاه اول توسط برند‌های شیائومی و هواوی اشغال شده اند و سپس اوپو در رده نهم ایستاده است و به دنبال آن نیز شاهد Q۲ Pro ۵G ریلمی هستیم.

اختلاف بین تراشه‌های مختلف در این نمودار کاملاً مشهود است - تلفن‌های دارای Dimensity ۸۲۰ و Kirin ۹۸۵ با داشتن برتری قابل توجه نسبت به رقبای خود، برتری دارند. این فهرست‌ها در یکی دو ماه آینده با تعداد زیادی تلفن جدید متزلزل می‌شوند، اما همیشه خوب است که ببینیم تلفن‌ها از نظر عملکرد در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند.

مطالب مرتبط

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه