مقالات ارز دیجیتال

تبادل دارایی‌های دیجیتال با پلتفرم ایرانی

تبادل دارایی‌های دیجیتال با پلتفرم ایرانی

 یک شرکت دانش‌بنیان موفق به طراحی و ساخت پلتفرم برای معاملات دارایی‌های دیجیتال شده است.

 یک شرکت دانش‌بنیان موفق به طراحی و ساخت پلتفرم برای معاملات دارایی‌های دیجیتال شده است.

 محمد قاسمی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: این پلتفرم کار تبادل مالی دارایی‌های دیجیتال را به صورت هوشمند انجام می‌دهد و بستری‌ هوشمند برای سرمایه‌گذاری است تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه‌روز کار تبادل را انجام دهند.

وی بیان کرد: در این پلتفرم به بحث تأمین مالی دیجیتال پرداخته شده و با یک سازوکار هوشمند، تبادل‌ها در فضای دیجیتال را تسریع می‌کند. کاربری آسان و جذاب، امکان ترید پیشرفته و ساده زبان فارسی و انگلیسی، نوتیفیکشن‌های کاربردی، نمایش رمزارزها با قیمت لحظه‌ای، مشاهده تاریخچه معاملات و سفارش‌ها و امکان تأیید ۲ مرحله‌ای برای ورود به حساب کاربری جهت افزایش امنیت از ویژگی‌های این پلتفرم است.

قاسمی ادامه داد: با توجه به بالا رفتن ارزش رمزارزها و رشد مراکز آنلاین تبادل دارایی‌های دیجیتال، کاربران ایرانی را برای فعالیت در این زیرساخت‌ها با مشکلات بسیاری اعم از نبود اعتماد، تحریم آدرس‌های اینترنتی ایرانی، شفاف نبودن کارمزدها، نقد شوندگی پایین، ناشناخته بودن تیم تشکیل دهنده صرافی، پروسه طولانی‌مدت احراز هویت و از همه مهم‌تر ابهام در امنیت مواجه کرده اند.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،‌ وی یادآور شد: نقد شوندگی بالا، رمزارزهای متنوع و ابزارهای پیشرفته از ویژگی‌های این پلتفرم‌های آنلاین معاملات رمز ارز است. رمزارزها درحال‌توسعه بازار خود و تبدیل شدن به جایگزین ارزهای رایج هستند.

این فناور گفت: این برنامه به‌تازگی راه‌اندازی شده است، اما در همین زمان کوتاه هم طیف گسترده‌ کاربران را جذب کرده است.

وی با بیان اینکه این پلتفرم در محیطی ساده و حرفه‌ای به‌راحتی با نقد شوندگی بالا کار تبادل مالی را محقق می‌کند، افزود: یکی از مزیت‌های این محصول حرفه‌ای بودن آن است. این برنامه زیرساخت‌های فنی بسیار قوی دارد و شبیه به برنامه‌های خارجی طراحی شده و دارای امنیت بالایی است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه