آغاز ثبت‌نام یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

آغاز ثبت‌نام یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

 ثبت‌نام در یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو از امروز دوشنبه ۲ دی‌ماه از طریق سایت اینترنتی باشگاه نانو آغاز شد و تا ۱۵ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و وزارت آموزش و پرورش و با هماهنگی باشگاه دانش‌پژوهان جوان و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می‌شود، المپیاد دانش‌آموزی نانو، به عنوان یک رویداد نخبگانی، به تایید بنیاد ملی نخبگان رسیده و برگزیدگان این المپیاد از امتیازها و حمایت‌های این بنیاد برخوردار می‌شوند.

متقاضیان ثبت‌نام در یازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، می‌توانند از امروز دوشنبه دوم دی‌ماه تا ۱۵ بهمن‌ماه با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.ir، نسبت به ثبت‌نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند.

یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو مشابه دوره گذشته در سه مرحله برگزار خواهد شد؛ مرحله اول، در اردیبهشت ۱۳۹۹ به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی، مرحله دوم، در تیر ماه ۱۳۹۹ و در قالب یک آزمون کتبی تستی-تشریحی و مرحله سوم، در شهریور ماه ۱۳۹۹ و به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی خواهد بود.

هزینه شرکت در المپیاد نانو برای ثبت‌نام انفرادی و گروهی ۳۰۰ هزار ریال است و دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم که تابعیت ایرانی دارند مجاز به شرکت در آزمون هستند. نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند از طریق سایت باشگاه نانو برای ثبت نهاد ترویجی و ثبت‌نام گروهی دانش‌آموزان اقدام کنند.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه