تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه علمی‌کاربردی

تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه علمی‌کاربردی

 انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی ۹۸ – ۹۹ از ۱۶ بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه جامع علمی کاربردی، مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ابلاغیه ای به واحدهای استانی این دانشگاه اعلام کرد: انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم سال ۹۸-۹۹ از ۱۶ بهمن ماه آغاز می شود و تا ۲۴ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد. دانشجویان این دانشگاه می توانند در بازه زمانی اعلام شده برای انتخاب واحد خود اقدام کنند.

وی افزود: زمان حذف و اضافه از تاریخ ۱۰تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری در سامانه هم آوا آغاز می شود و دانشجویان باید برای حصول اطمینان از رعایت الزامات آموزشی در انتخاب واحد، نسبت به ویرایش انتخاب واحد خود از تاریخ ۱۷ اسفندماه تا ۲۵ اسفندماه ۹۸ اقدام لازم را انجام دهند.

جلالی جواران اظهار کرد: انجام انتخاب واحد صحیح و حصول اطمینان از سپری شدن فرآیند و ثبت آن از وظایف و تکالیف اولیّه و اصلی دانشجویان بوده و همچنین به عنوان یکی از عوامل مهم در ارزیابی وضعیت مراکز تلقی می شود.

وی افزود: دانشجوی ترم آخر، باید حساسیت بیشتری برای حصول اطمینان از ثبت انتخاب واحد و کامل بودن واحدهای انتخابی داشته و هرگونه مشکل در انتخاب واحد اعم از عدم تایید نهایی، عدم پرداخت شهریه، واحد باقیمانده و خطای کاربر (دانشجو و کارمند) در حذف درس را در زمان دسترسی ویرایش توسط مرکز آموزش علمی کاربردی حل و فصل کند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: اتخاذ تمهیدات لازم در زمان مقرر و اجتناب از ارسال هرگونه درخواست خارج از بازه زمانی ضرورت دارد و با توجه به عدم امکان بازگشایی انتخاب واحد نیم‌سال‌ اول تحصیلی ۹۸-۹۷ و پس از آن برای انجام انتخاب واحد یا جابجائی واحدهای درسی مازاد در نیم‌سال­ های گذشته، ضرورت دارد نسبت به بررسی وضعیت آموزشی و انتخاب واحد نیم‌سال‌های گذشته اقدام کرده و همچنین اقدام لازم در خصوص حذف واحدهای غیرمجاز مشمول مصوبه سیزدهمین جلسه شورای تخصصی آموزشی دانشگاه انجام و در نیم‌سال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ انتخاب واحد شود.

جلالی جواران تاکید کرد: در اجرای مصوبه هیات رییسه دانشگاه جامع علمی کاربردی، تمامی کلاس ­ها در طول هفته (صبح و بعدازظهر) توزیع شده و مراکز آموزشی مجاز به تشکیل کلاس در عصر پنج‌شنبه و روز جمعه نیستند. از این رو تشکیل کلاس در روزهای پایان هفته (عصر پنج شنبه و روز جمعه) تنها با دریافت مجوز از معاون آموزشی این دانشگاه میسر است. تشکیل کلاس در عصر پنج‌شنبه منوط به رعایت کیفیت آموزشی و استفاده بهینه از محیط کار و نظارت واحد استانی است.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه