قالبهای پاورپوینت دفاع مقدس

قالب پاورپوینت جانبازان و دفاع مقدس

قالب پاورپوینت جانبازان و دفاع مقدس

عملیات بیت‌المقدس شناخته‌شده‌ترین عملیات گسترده نیرو‌های ایرانی در جریان جنگ هشت‌ساله بود؛ عملیاتی که از دهم اردیبهشت تا سوم خرداد ۱۳۶۱ و با هدف آزادسازی خرمشهر و هویزه، خروج اهواز، حمیدیه و سوسنگرد از برد توپخانه عراق و تامین مرز انجام شد. در نتیجه آن نه تنها خرمشهر که ۵۰۳۸ کیلومتر مربع دیگر از اراضی اشغالی نیز آزاد شد. به واسطه این عملیات ۱۸۰ کیلومتر از خط مرزی تامین شد.

عملیات بیت‌المقدس
این عملیات شناخته‌شده‌ترین عملیات گسترده نیرو‌های ایرانی در جریان جنگ هشت‌ساله بود؛ عملیاتی که از دهم اردیبهشت تا سوم خرداد ۱۳۶۱ و با هدف آزادسازی خرمشهر و هویزه، خروج اهواز، حمیدیه و سوسنگرد از برد توپخانه عراق و تامین مرز انجام شد. در نتیجه آن نه تنها خرمشهر که ۵۰۳۸ کیلومتر مربع دیگر از اراضی اشغالی نیز آزاد شد. به واسطه این عملیات ۱۸۰ کیلومتر از خط مرزی تامین شد.

۲۸۵ دستگاه تانک و نفربر، ۴۰ فروند هواپیما، ۲ فروند هلی‌کوپتر و ۵۰۰ دستگاه خودروی عراق منهدم شد. همچنین ۱۰۵ دستگاه تانک و نفربر، ۱۸ قبضه توپ و ۹۵ هزار مین از عراقی‌ها به غنیمت گرفته شد. نیرو‌های ایرانی در جریان این عملیات ۶۰۰۰ شهید دادند و ۱۹ هزار اسیر از عراق گرفته و ۱۶ هزار نفر از آن‌ها را کشته و زخمی کردند. این عملیات با رمز یا علی‌بن‌ابیطالب انجام شد. 

 

پایگاه بانک مقالات ایران در آستانه هفته دفاع مقدس و گرامیداشت حماسه 8 سال مقاومت و ایثار و پایداری قالبهای متنوع و گرافیکی زیبا را برای استفاده دانشجویان ، پژوهشگران، دانش آموزان و علاقمندان عزیز طراحی و به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می دهد

شما دانشجویان ، پژوهشگران و دانش آموزان گرانقدر می توانید برای دانلود رایگان قالب زیبای پاورپوینت دفاع مقدس از لینک زیر استفاده کنید

قیمت این محصول: 9,900 تومان
تلفن همراه:
جهت دریافت رسید بانکی و شناسه پرداخت شماره موبایل معتبر وارد نمایید.

دانلود تصاویر

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه