معرفی کتب انتشارات رشد

 کتاب 50 کار خطرناکی که باید اجازه داد بچه ها انجام دهند

 کتاب 50 کار خطرناکی که باید اجازه داد بچه ها انجام دهند

ولی ما در این کتاب از این نوع فعالیت ها و راهنمایی ها برای تربیت افراد پرسشگر، کنجکاو، آزمایشگر و متفکر حمایت می کنیم. این ابزارها کودکان ما را به اعضای کنجکاو اجتماع تبدیل و زیربنای پرورش نسل بعدی مخترعان، نوآوران، و رهبران ما را پی ریزی می کند.

شاید بگویید کارهایی که در این کتاب توصیه می شود برای بچه ها یا هر کس دیگری خیلی خطرناک است. اما بنده معتقدم که دست نزدن به این جور کارها از دست زدن به آن ها برای خود و جامعه ما خطرناک تر است. با این فعالیت ها راه های واقعی برای مواجهه ی اولین بار با پدیده ها پیش رو قرار می گیرد، فرصت برای نظارت محتاطانه فراهم می شود، و پرسش های جدیدی در ذهن به وجود می آید. 

ولی ما در این کتاب از این نوع فعالیت ها و راهنمایی ها برای تربیت افراد پرسشگر، کنجکاو، آزمایشگر و متفکر حمایت می کنیم. این ابزارها کودکان ما را به اعضای کنجکاو اجتماع تبدیل و زیربنای پرورش نسل بعدی مخترعان، نوآوران، و رهبران ما را پی ریزی می کند. بنابراین، همه از کوچک و بزرگ، با تجربه و بی تجربه، را تشویق می کنم که تک تک فعالیت های این کتاب را امتحان کنند.

چه بسا چیزهای آشنا را از زاویه ی غیرآشنایی تجربه کنید و پیش از تصمیم گیری درباره ی هر چیزی، صحبت هایی را که پیش تر از این و آن شنیده اید، مورد تردید قرار دهید و این ظرفیت را در خود به وجود آورید که قبل از اینکه به خود بگویید، نمی دانم چه طوری انجامش دهم، ابتدا امتحانش کنید. 

بروید آستین ها را بالا بزنید و وارد گود شوید، که نخستین کار خطرناک از همه سخت تر است.

مشخصات کتاب :

 کتاب 50 کار خطرناکی که باید اجازه داد بچه ها انجام دهند
نویسنده :گِوِر تولی - جودی اشپیگلر
مترجم :مرجان فرجی
ناشر :جوانه رشد
تعداد صفحه :232
قطع :وزیری
شابک :978-600-6716-52-7

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه