معرفی کتب انتشارات رشد

 کتاب مشاوره و درمان پیش از ازدواج و ازدواج دوباره

 کتاب مشاوره و درمان پیش از ازدواج و ازدواج دوباره

مشاوره پیش از ازدواج و ازدواج دوباره همواره موضوعی هیجان انگیز برای همکاران بوده و در عین حال در عمل در بسیاری موارد رضایت بخش نبوده است. دشواری مشاوره پیش از ازدواج چنان فراگیر است که در بسیاری مواقع شاهد این ادعای طنزگونه هستیم که «انگار مشاوره های پیشگیری از ازدواج بیشتر از مشاوره های پیش از ازدواج هستند.» 

مشاوره پیش از ازدواج و ازدواج دوباره همواره موضوعی هیجان انگیز برای همکاران بوده و در عین حال در عمل در بسیاری موارد رضایت بخش نبوده است. دشواری مشاوره پیش از ازدواج چنان فراگیر است که در بسیاری مواقع شاهد این ادعای طنزگونه هستیم که «انگار مشاوره های پیشگیری از ازدواج بیشتر از مشاوره های پیش از ازدواج هستند.» با این حال مشاوره های پیش از ازدواج و ازدواج دوباره مبتنی بر اصول علمی و مولفه های فرهنگی کاملا میسر است.

این کتاب با نگاهی متفاوت و البته برگرفته از تجربه های واقعی کاندیداهای ازدواج، به این موضوع در سه مرحله پیش - حین و پس از ازدواج می پردازد. جستارهای کتاب طوری تدوین شده اند که ضمن رعایت انسجام و ترتیب منطقی در سه مرحله پیش از خواستگاری، خواستگاری و ازدواج و پس از ازدواج و زندگی مشترک و سرانجام وصلت دوباره راهکارهای پیشگیرانه با نگاهی آسیب شناختی و رشدی ارائه می دهد.

با توجه به اینکه مطالب کتاب برای خواننده فهیم، جذاب و اقناع کننده و کاربردی است، از این روی، مطالعه جدی آن به همه ی حرفه ای های مشاوره ازدواج و خانواده توصیه می گردد.

مشخصات کتاب : 

 کتاب مشاوره و درمان پیش از ازدواج و ازدواج دوباره
نویسنده : دکتر فرشاد بهاری
ناشر: رشد
تعداد صفحه: 248
قطع: وزیری
شابک: 978-600-351-053-1

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه