المپیادهای علمی دانش آموزی

اعضای تیم‌های المپیادهای دانش‌آموزی در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱

اعضای تیم‌های المپیادهای دانش‌آموزی در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱

اعضای تیم‌های ملی المپیادهای علمی بعد از رقابت طولانی و گذراندن چندین مرحله آزمون و آموزش و دوره و اردو و انتخاب نهایی توسط کمیته‌های علمی المپیادها اعلام شدند.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اسامی اعضای تیم‌های ملی المپیادهای علمی را برای شرکت در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سمپاد، اعضای تیم‌های ملی المپیادهای علمی بعد از رقابت طولانی و گذراندن چندین مرحله آزمون و آموزش و دوره و اردو و انتخاب نهایی توسط کمیته‌های علمی المپیادها اعلام شدند.

اعضای تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی شیمی برای رقابت در المپیاد جهانی شیمی ۲۰۲۱ ژاپن (ترتیب نشان از رتبه نیست): محمدحسین برکاتی از مشهد، مهبد علییان فینی از تهران، احسان نادری دونیق از تهران و مهیار افشین‌مهر از تهران.

اعضای تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی علوم زمین برای رقابت در المپیاد جهانی علوم زمین ۲۰۲۱ چین (ترتیب نشان از رتبه نیست): آنا میرمیرانی  از آمل، پارسا درزی  از آمل، امیرحسین افشاری صالح از مشهد و امیرپویا دانشوریان از اصفهان 

اعضای تیم ملی المپیاد دانش‌آموزی جغرافیا برای رقابت در المپیاد جهانی جغرافیا ۲۰۲۱ ترکیه (ترتیب نشان از رتبه نیست): محسن نماینده نیاسر از کاشان، یاسر خلیلی از شیراز، فاطمه حیدری  از پردیس و ساینا محمدیان از خرم‌آباد

وزیر آموزش‌وپرورش پیشتر گفته بود: سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از سال ۶۶ تاکنون موفق به کسب ۷۶۶ مدال جهانی شده است که بیش از ۳۶ درصد آنها دستاورد هشت سال اخیر است و این موضوع نشان می‌دهد که دولت تدبیر و امید به این عرصه به‌عنوان عرصه راهبردی می‌اندیشد.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

امروز
هفته
ماه

عضویت در خبرنامه