قالب پاورپوینت میوه ها

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 7

قالب پاورپوینت آووکادو شماره 7

مطالعات نشان داده‌اند که خوردن آووکادو یا روغن آووکادو با سبزیجات می‌تواند مقدار آنتی‌اکسیدان جذب‌شده توسط بدن‌تان را به‌طرز چشمگیری افزایش دهد.

چربی موجود در آووکادو می‌تواند به شما کمک کند تا مواد مغذی را از غذاهای گیاهی جذب کنید
هنگامی‌که بحث مواد مغذی به‌میان می‌آید، مقدار کل آنها تنها چیزی نیست که اهمیت دارد.

جذب مواد مغذی مصرفی نیز به‌همان‌اندازه مهم است؛ ما باید بتوانیم آنها را جذب و در دستگاه گوارش هضم کنیم و برای استفاده به سایر اندام‌های بدن بفرستیم.

برخی از این مواد مغذی، محلول در چربی هستند؛ یعنی برای آنکه استفاده شوند، باید با چربی ترکیب شوند که عبارت‌اند از ویتامین A، ویتامین D، ویتامین E و ویتامین K به‌همراه آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند کاروتنوئیدها.

پژوهشی نشان داد که اضافه کردن آووکادو یا روغن آووکادو به سالاد می‌تواند میزان جذب آنتی‌اکسیدان‌ها را ۲٫۶ تا ۱۵ برابر افزایش دهد.

بنابراین آووکادو نه‌تنها بسیار مغذی است، بلکه می‌تواند ارزش غذایی سایر غذاهای گیاهی را که مصرف می‌کنید نیز به‌طرز چشمگیری افزایش دهد.

به‌همین‌دلیل بهتر است هنگام مصرف سبزیجات همیشه از یک منبع چربی سالم نیز استفاده کنید. بدون وجود چربی سالم، بسیاری از مواد مغذی گیاهی هدر خواهند رفت.

نتیجه‌گیری: مطالعات نشان داده‌اند که خوردن آووکادو یا روغن آووکادو با سبزیجات می‌تواند مقدار آنتی‌اکسیدان جذب‌شده توسط بدن‌تان را به‌طرز چشمگیری افزایش دهد.

 

پایگاه بانک مقالات ایران برای استفاده دانشجویان ، پژوهشگران، دانش آموزان و علاقمندان عزیز قالبهای پاورپوینت میوه ها را طراحی و در اختیار علاقمندان قرار می دهد

شما دانشجویان ، پژوهشگران و دانش آموزان گرانقدر می توانید برای دانلود رایگان قالب زیبای پاورپوینت میوه ها با موضوع آووکادو از لینک زیر استفاده کنید

 

قیمت این محصول: 9,900 تومان
تلفن همراه:
جهت دریافت رسید بانکی و شناسه پرداخت شماره موبایل معتبر وارد نمایید.

مطالب مرتبط

تگ‌ها

مطالب پربیننده

پربیننده
آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه